Бела AB/ Виножито Боја Половина Бисер Железо-амбуланта корегирање на Rhinestones Смола материјал 1440pcs/многу ss20 5MM RIANBOW БОЈА НА ФУСТАН SOWO

Бела AB/ Виножито Боја Половина Бисер Железо-амбуланта корегирање на Rhinestones Смола материјал 1440pcs/многу ss20 5MM RIANBOW

Достапно за нарачка
DEN 763.20
Достапност:


ПРЕДМЕТ : JJL15-ZZBAB4
БОЈА : ВИНОЖИТО
МАТЕРИЈАЛ : Смола материјал
ИМАЈТЕ НА УМ ШТО СЛЕДАТ
5 MM КРУГ 1440pcs/многу
многу лесно за вас да го стори DIY декорација.
многу модата и прилично effection.
сите монистра се со лепак,може да биде железо.
станот назад.со транспарентни лепило на грбот.
Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само. Следење на број ќе се ажурира на Али-експрес откако на вашиот објект е испраќаат. Ние не сме одговорни за било царински давачки,даноци,или такси.За повеќе детали
ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава.
Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 30days., ве молиме контактирајте не веднаш за помош.ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа.
Време на испорака(ден) Азија, Австралија и Западна Европа Источна Европа, Африка, Северна Америка, Јужна Америка, DHL/UPS-от 3-4 3-5 3-5 5-10 3-5 5-10(данок) ЕМС 5-8 6-10 15-30 15-25 7-10
15-30(директна)
30-90(данок) Fedex ОДНОСНО 3-7 5-7 - 3-7 5-15(данок) Кина Пост 7-25 10-20 20-60 20-60 20-35
30-60(директна)
60-120(данок) HK Пост 7-15 7-25 15-60 20-50 20-50
30-60(директна)
60-120(данок)
Ние се обидуваме да се одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред
ти се даде негативна или неутрална повратни информации, па ние би можеле да разберат вашата загриженост и го реши проблемот во прв пат. Ако не се слушне од нас во рок од 24 часа, ве молиме проверете ја вашата масажи во вашата пошта кутија и да се обиде да договор со нас преку трговија управување со е-маил или телефон ние сме секогаш тука, да се потрудиме да го реши вашиот проблем дозволете ни да се изгради здрава позитивни и просперитетна али заедница заедно!

За производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
ss20
Големина:
5MM
Бренд Име:
SOWOO
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Топло-Fix
Лепило на Грбот:
Yes
боја:
виножито
Техника:
пегла на
Материјал:
епоксидна про-животна средина
Користат За:
пром фустан деверуша фустан свадба golves
Користат За:
облека додатоци Т кошула, Жени
Пакување:
1440pcs/многу
Тежина:
36G
Дебелина:
Дебелина
Употреба:
Помине Уметност

Избор на клиент