Harajuku Pentagram Подигнат Појас Фетиш Носат Кафез Градник Тело Ропство Сечење На Врвот Долна Облека Пол Танц Долна Облека Прилагодлива Големина
Новак - 30 %

Harajuku Pentagram Подигнат Појас Фетиш Носат Кафез Градник Тело Ропство Сечење На Врвот Долна Облека Пол Танц Долна Облека Прилагодлива

Достапно за нарачка
DEN 685.92
DEN 480.00
Достапност:


Превозот :
1.
Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Нашата облека зема 'СМ' како единица.
И телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. И кога ќе го одберете овој пратката начин,
А потоа мислиме дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случи.
Увозни давачки, ДДВ, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Хроматските Аберации :
Поради светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија,
Со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува. овој проблем му припаѓа на вашата одговорност .
Се врати и политика за Наплата се.
Ние ќе брод да ја стандардната адреса која ви нуди во Зачувам, ако не информира нас. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе биде дадена со себе. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек . Ние нудиме сите видови на различни пратката услуги за различни барање како што следи :
1 : Бесплатен превозот ,Кина пост воздух парцела. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/број на телефон,
тоа е побарано од страна на превозникот на Меѓународните Пратки. Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени", и да не се соберат на ДДВ,
давачки и/или даноци и не може да се предвиди она што особено обвиненија може да биде.
Ние го избере Кина, воздухот парцела бесплатен превозот превозникот приоритет.
Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја,
купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Не изберете големина според вашата земја големина . Ако не сте задоволни со нашите производи , ве Молиме да не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Големина на :
1.
Што може да биде предмет на ДДВ, увозните давачки, даноци или царински давачки кои можат да бидат наметнати од страна на вашата влада. Големина на табелата е само за референца со мерења грешка 1-3cm,
тоа е нормално, не на квалитет проблем, ве молиме да дадете ваши љубезно ве молиме да се разбере.
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царинската управа,
Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки. Ве молиме, изберете ја големината според вашата сопствена слика и се однесуваат на мерење дадовме на web .
Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации како што се Име /Адреса/ Post code/број на телефон,
ние не се одговорни.
Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење. Ние гарантираме дека сите производи ќе be100% се проверуваат пред да се испраќаат надвор од нашата продавница. Во спротивно, тоа ќе го направи некои разлики .
Добредојдовте на Мала Модна Продавница. Биста големина е клучен фактор во големина избор
4. Сите нарачки се испраќаат во нашиот стандард пакување. Ве молиме потврдете го на пратката начин и плаќање, и ние ќе брод на производи за да можете што е можно поскоро,
потоа ние ќе ви каже на следење на број;како и да е, вашиот предмет ќе се преземат добра нега кога ќе ја добијат.
Следната слика , ја Отворите директно можат да купат
Вистински Снимање
Под биста : 80-120 CM
Половината : 70-95 CM
Боја : Црна ( Можете да ги прилагодите тоновите на бојата и големината )
Ова е само една димензија , ако сакате, можете да кажете ми големината , јас ќе ви даде прилагодено .

За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
SO263
квалитет:
Многу добро
Големина:
All
Употреба:
Танц професионални носат
Потекло:
Кина
Ткаенини:
затегнувачка еластичноста на материјалот
Додатоци:
Хардверски Додатоци
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на клиент