Поставен 585 златна боја прстен гроздобер зелен камен накит елегантни прстени за жените луксузни кристал свадба ангажман anel DD201
Новак - 38 %

Поставен 585 златна боја прстен гроздобер зелен камен накит елегантни прстени за жените луксузни кристал свадба ангажман anel

Достапно за нарачка
DEN 219.84
DEN 136.00
Достапност:


1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls не заборавајте да се даде повратна информација.
2.Јас ќе многу го цениме ако ќе ја сподели фотографијата на производот во повратни информации.
3.Ако имате било какви прашања или проблеми,како не добиете производот/цел два, но само што влегов еден/ не ми се допаѓа овој производ/
добие погрешен точка.. pls пред да остави лоша повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. испраќање или наплата.
4.Капка превозот и трговија на Големо бизнис добредојден, за повеќе информации.
Ви Благодариме За Читање!!! Ви Посакувам Се Најдобро!! : )

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Капка Вода
Бренд Име:
DODO&HIHANG
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Бакар
Површината Ширина:
2.5 mm
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Број На Модел На:
DD201
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
-
Функција:
-
Стил:
Романтични

Избор на клиент