1PCS Кавга Spandex Стол Покрие Lycra Стол Покритие за Свадба Банкет Прием Партија Настан 20 бои
Новак - 6 %

1PCS Кавга Spandex Стол Покрие Lycra Стол Покритие за Свадба Банкет Прием Партија Настан 20 бои

Достапно за нарачка
DEN 936.00
DEN 880.00
Достапност:


Кавга Стол маска
20 боја за да изберете
Материјал дебелина : 260 gsm многу висок квалитет
( Некои други снабдувач е 160gsm материјал)
Pls изберете боја u како да се направи цел

За производот

Спецификација:
Free Size
Број На Модел На:
ee
Бренд Име:
ZHANG ЦЕ ЈУН
Материјал:
Spandex / Најлон
Употреба:
Банкет Стол,Рака Стол,Плажа Стол,Свадба Стол,Хотел Чаир
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Шема:
Обична Обоена

Избор на клиент