10pcs/многу Сини И Бели Порцелански Парфем Шише Во pendant ѓердани Lotus Етерични Масла Шишиња Со Дрво Капак Во Refillable
Новак - 10 %

10pcs/многу Сини И Бели Порцелански Парфем Шише Во pendant ѓердани Lotus Етерични Масла Шишиња Со Дрво Капак Во Refillable

Достапно за нарачка
DEN 1084.80
DEN 976.00
Достапност:


Големина : 3.2-3.5 cm
Материјал : керамички
Боја : како на слики
Стоката испрати ќе биде како случаен, ако вашата потреба количина над 50pcs за еден објект ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
3.2-3.5cm
Број На Модел На:
CZ-0012

Избор на клиент