С. UYUE Мотоцикл преден амортизер нафта печат и прашина маска 1 сет Вклопува 91-94 CBR600F2
Новак - 15 %

С. UYUE Мотоцикл преден амортизер нафта печат и прашина маска 1 сет Вклопува 91-94 CBR600F2

Достапно за нарачка
DEN 426.24
DEN 362.00
Достапност:


ОВАА СТАВКА ЌЕ ОДГОВАРА НА СЛЕДНИТЕ МОДЕЛИ :
1991-1994 CBR600 F2 УРАГАНОТ
ВИЛУШКА ПЕЧАТ ДИМЕНЗИИ :
41mm x 54mm x 11mm

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Мека
Објектот Ширина:
2inch
Motobike Направи:
Хонда
Бренд Име:
DuDuDanQi
Име На Модел:
CBR600F2
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg

Избор на клиент