За Toyota Land Cruiser LC200 FJ200 Вториот Facelift -2017 ABS Хром Заден Прозорец Wiper ветробранското стакло Трим Декорација 3pcs
Новак - 17 %

За Toyota Land Cruiser LC200 FJ200 Вториот Facelift -2017 ABS Хром Заден Прозорец Wiper ветробранското стакло Трим Декорација

Достапно за нарачка
DEN 1727.52
DEN 1434.00
Достапност:


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За Toyota Land Cruiser LC200 FJ200 Вториот facelift 2016-2017 само
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов. Вклучува : 4pcs/сет за автомобил. Материјал : Висок Квалитет abs Хром . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање, без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Чекор 1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Чекор 2 : се отстрани 3m лепак во грбот;
Чекор 3 : се загрее 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Заштита & Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
8cm
Бренд Име:
canmazon
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
30cm
Материјал:
ABS
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Име На Модел:
115501
Автомобил модел:
За Toyota Land Cruiser LC200 FJ200 Вториот facelift
Модел Година:
2016-2017
Година:
2016-2017
Автомобил Направи:
За Toyota Land Cruiser LC200 FJ200 Вториот facelift

Избор на клиент