SK25 , 4pcs/многу , Вертикално вратило седиште алуминиум Имајќи поддршка , Линеарна водич железнички поддршка
Новак - 5 %

SK25 , 4pcs/многу , Вертикално вратило седиште алуминиум Имајќи поддршка , Линеарна водич железнички поддршка

Достапно за нарачка
DEN 360.00
DEN 342.00
Достапност:


За производот

is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
-
Структура:
-
Употреба:
-
Материјал:
Алуминиум Легура
Вратило Дијаметар:
25mm

Избор на клиент