бесплатен превозот памук и лен везени voile tulle завеси за дневната соба чиста завеса за спалната соба луксузен прозорец завеси
Новак - 48 %

бесплатен превозот памук и лен везени voile tulle завеси за дневната соба чиста завеса за спалната соба луксузен прозорец завеси

Достапно за нарачка
DEN 782.40
DEN 407.00
Достапност:


Купи Белешки : Завеси во процесот, ќе има мала загуба, бидејќи треба да се поминат и виткање, да се зголеми естетика на завеси (секое лежиште ќе го користиме материјалот 10-15 сантиметри). На пример, 3-метри широк крпа, 2.85 метри широк може да се направи по завршувањето на производот, бидејќи сечење и hemming на косата.
1. Ова е tulle и затемнување завеси, tulle, и затемнување завеси се продава одделно.
2.Завеси може да се прилагоди на висината (100cm-270cm), со што големината на пораката s.
3.Завеса постојат по обработката може да биде некои големина грешка е нормален феномен.
4.За кориснички завеси, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие цените. И ние ќе го промени цената за вас. 5. Завеси припаѓаат фиксни производи, не може да биде изменета по прилагодувањето, се сеќавам! ви благодариме! А ширина од ѕид на ѕид. Завеси подобро да се биде два пати на Еден(Ако сакате завеси се огради), односно A=2m. завеси подобро да се 4m. Завеси, исто така, може да биде само како(Ако сакате завеси да биде рамен) Б. должина од таванот до подот. Завеса должина подобро да се Б-5cm
(8cm може да се промени, зависи од тоа каде ќе се стави вашите прачка)
Совршен додаток за дома decoratain
ни даде порака
тоа е многу важно да ни даде порака пред да плаќаат за налог
Остави порака или консултантски услуги :
здраво,ми требаат 2 парчиња оваа завеса со 230cm должина ,
150cm ширина ,тип за куки.
answer : ___________________________ note : стандардниот тип е тип 2(дупка)
производи покаже
стилот 1
стил 2
стилот 3
стилот 4

За производот

Големина:
100W 200H, 100W 270H, 150W 270H, 200W 270H, 250W 270H, 300W 270H, 350W 270H, 400W 270H
Обработка:
Кука, Фиксна Pleat, Grommet Врвот
Стил:
Европа
Материјал:
Voile Завеса
Бренд Име:
FYFUYOUFY
Шема:
Извезена
Употреба:
Хотел,Дома
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Шаблон Тип:
Цврста
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
is_customized:
Yes
Локација:
дневна соба
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Плетени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Функција:
Translucidus

Избор на клиент