200PCS се Потенцира НОВ 455mm*2.4 mm Светлото CCFL Светилки за 21 инчен LCD Монитор со Висок Квалитет 455 mm

200PCS се Потенцира НОВ 455mm*2.4 mm Светлото CCFL Светилки за 21 инчен LCD Монитор со Висок Квалитет 455 mm

Достапно за нарачка
DEN 12240.00
Достапност:


Опис :
Треперење,црвена или pinkish боја за да се прикаже, па дури и целосна темнина.Овие симптоми се последица
на неуспешни или стареењето на светлото или не,оштетен.Ова е предизвикана од неисправен осветлување
светилка и сите што треба да направите е да го замени на осветлување.
Пакет : CCFL LCD заднинско Осветлување .
Фото :

За производот

Должина на кабел:
Други
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
VIOCO

Избор на клиент