Најдобри Роденденски Подарок Beyblade Лансери L-R Двоен String Моќ Лево Десно Спин Проектил Beyblade Метал Мајстори Се Борат Двоен Црн
Новак - 10 %

Најдобри Роденденски Подарок Beyblade Лансери L-R Двоен String Моќ Лево Десно Спин Проектил Beyblade Метал Мајстори Се Борат

Достапно за нарачка
DEN 1656.00
DEN 1490.00
Достапност:


Beyblade Лансери L-R Двоен String Моќ Лево Десно Спин Проектил Beyblade Метал Мајстори Се Борат Двојно Црна Моќ Фрлач

За производот

Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
Спин Фрлач
Тип На Објект:
Еден
Дијаметар:
Црна Моќ Фрлач
Возраст Опсег:
8-11 Години
Карактеристики:
Мини
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Име:
Двојно String Моќ Лево Десно Спин Фрлач

Избор на клиент