Пластична Амбалажа и Кеси Транспарентен 300pcs 3x5cm ЈП Складирање Пакување Торбичка Zip Заклучување Подарок Накит Екранот Торба
Новак - 12 %

Пластична Амбалажа и Кеси Транспарентен 300pcs 3x5cm ЈП Складирање Пакување Торбичка Zip Заклучување Подарок Накит Екранот Торба

Достапно за нарачка
DEN 553.92
DEN 488.00
Достапност:


Добредојдовте Во Мојата Продавница
Пластична Амбалажа и Кеси Транспарентен 300pcs 3x5cm ЈП Складирање Пакување Торбичка Zip Заклучување Подарок Накит Екранот Торба
Descr iption
Објектот Количество 300 PCS /многу
Точка Бр.
Подарок Перница 278
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Јасно Боја
Објектот Околу Големина
3x5 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,козметика
Други Големина За Подарок Пакување
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Други Стил Кеси

За производот

Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ziplock торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
KoMee
Производот:
Накит Пакување Торба
Употреба:
накит за подарок
Големина:
3x5cm
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Дебелина:
0.2 мм
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Користат за:
Накит Git Пакување Копчето Пошта

Избор на клиент