Нова Кожа Задните Pillion За Kawasaki ZX10R ZX-10R ZX 10R 2011 2012 2013 2014 2015 Патничкото Седиште Маска
Новак - 14 %

Нова Кожа Задните Pillion За Kawasaki ZX10R ZX-10R ZX 10R 2011 2012 2013 2014 2015 Патничкото Седиште Маска

Достапно за нарачка
DEN 1267.20
DEN 1090.00
Достапност:


Резервни Делови 100% Нови
Лесно Да Се Инсталира
Позиција : Задните
Материјал : Синтетички кожа+PP пластични+пена+железо
Pacakge : Еден задното седиште
Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика .
Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна.
1. Вашите производи ќе бидат објавени во рок од 3 работни дена по извршената уплата. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако одлагање да се случи поради одмор настани.) 2. Ве молиме пополнете вашата целосна адреса за испорака со контакт телефонски број, особено руската купувачи, ве молиме потврдете го вашето име и презиме. 3. Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, таму може да има царински давачки поради некоја земја е царинската политика. Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. 4. За било какви други проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
1. Ве молиме проверете ги пакет и производ внимателно.
2. Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail.

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Должина:
35inch
Објектот Висина:
15inch
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
кожа
Име На Модел:
За Kawasaki ZX10R план за 2011-2015
Објектот Ширина:
30inch

Избор на клиент