B063 20cm Круг Чинијата sinamay Инспириран Percher Шапка fascinator Millinery База

B063 20cm Круг Чинијата sinamay Инспириран Percher Шапка fascinator Millinery База

Достапно за нарачка
DEN 507.84
Достапност:

Оваа Чинијата шапка база се изработени од ткаени stiffened sinamay абака ткаенина и е добра големина за изработка на инстант шапка и fascinators. ! И, има плитки кривина на круната за одмор на главата Се креативни со поставување на различни агли на главата. Само додадете еластичен или headband за обезбедување на главата (не е вклучен, но е достапна во мојата продавница!)
Мерења :
Ширина : 20 см
Висина : 20 см
Количина : 1pcs
Плаќање : 1.Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање на услугата. 2.Вашите пари се обезбедени во Aliexpress сметка, ве молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени. 3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се направи исплата. 4. Ако ви треба големо цена, ве молиме контактирајте со нас. 5.Кога ќе го поставите цел, бидете сигурни дека за да се потврди големина и боја.Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате или да ни остават пораки. Царинските надоместоци : Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински ако се купи мал квалитет. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија.Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. повратни информации : 1,Ако сте примиле нашите производи и, исто така, се задоволни со нив, ве молиме помогнете да ни даде позитивни повратни информации. Ние ќе многу го цениме тоа. 2. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме. 3. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, се додека не сте задоволни. испорака метод :

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Lawliet
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
b063
Материјал:
sinamay

Избор на клиент