МТ-VIKI 8 Портен HDMI Splitter Дистрибутер Видео Споделување на Текст 1 до 8 Излез Повеќе LCD Монитор Synch Екранот МТ-SP108m
Новак - 7 %

МТ-VIKI 8 Портен HDMI Splitter Дистрибутер Видео Споделување на Текст 1 до 8 Излез Повеќе LCD Монитор Synch Екранот МТ-SP108m

Достапно за нарачка
DEN 3014.40
DEN 2803.00
Достапност:


МТ-VIKI 8 Портен HDMI Splitter Дистрибутер Видео Споделување на текст 1 до 8 излез повеќе LCD монитор Екранот МТ-SP108 M
МТ-SP108 M им овозможува на 1 hdmi сигнал извор екранот на 8 широк екран LCD монитори synchronously .
Конекција :
ПРИМЕНА
ПАКУВАЊЕ & ИСПОРАКА

За производот

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
МТ-SP108M
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Мт-Viki

Избор на клиент