LIHUIYU Control Panel Одбор за М Главниот Одбор М2 Нано Co2 Laser Гравирање Машина за Сечење Engraver Машина K40 3020
Новак - 28 %

LIHUIYU Control Panel Одбор за М Главниот Одбор М2 Нано Co2 Laser Гравирање Машина за Сечење Engraver Машина K40 3020

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
DEN 1036.00
Достапност:


1 компјутер LIHUIYU Одбор за Контрола/ Panel Одбор за Нано Главниот Одбор М2 Co2 Laser Печат Гравирање Сечење K40
Опис :
1 компјутер LIHUIYU Контрола / Panel Одбор за Co2 Laser Печат Гравирање Сечење K40
Начин на плаќање :
Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено. Поради безбедносни причини, тоа не е дозволено која адреса се менува преку е-маил.
Плаќањето мора да се примени во рок од 3 работни дена откако ќе заврши понудата. Ние го задржуваме правото за продажба на статијата на другите ако нема плаќање е направен од 3 работни дена подоцна.
Превозот Опис :
Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Испорака : САД, Русија од страна на E-пакет, други земји од страна на препорачана пошта. Тоа трае околу 7-15 работни дена за САД и Русија. Ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Други
25-45 работни дена
Ве молиме да го купите од локалната ако не можат да чекаат за горенаведените превозот период. ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за проверка превозот цена по курир (како што курирската служба DHL, TNT)
Клиенти купите со нас значи дека тие се читаат и знаат превозот пати и се однесуваат на политиката.
И ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштија негативни повратни информации.
Враќање и надомест термини :
ве молиме проверете ги внимателно ако има било какви оштетувања пред да се регистрирате на товарен лист.
Ако Објектот е неисправен и не работи на пристигнување, ве молиме пријавете го објектот за да ни во рок од 7 дена од денот на приемот на неисправни производи, па ние може да издаде RMA(Враќање Стока во Промет број). Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ве молиме наведете го вашето име, на аукција број, а причина за враќање во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
Ние ги преземе сите одговорноста за време на породувањето. Ако не го добиете вашиот објект, ние ќе ви вратат ПОЛН со пари или ќе ти ја испрати нов објект според вашето барање.
Ние имаме професионална и техничка поддршка на групата за сите објектот продажба, и нашата техничка поддршка ќе бидат таму за да ви помогнат.

За производот

Број На Модел На:
Lihuiyu М2
Бренд Име:
STCUT
is_customized:
Yes
Состојба:
Бренд Нови
Тип:
CO2 Control Panel Одбор
uesage:
за DIY ласерски инструмент
Потекло:
произведено во Кина

Избор на клиент