25ml Гроздобер Ретро Парфем Шише Пурпурна Празни Refillable Метал Кристално Стакло Затка Подарок Кристал Кластер Јасно Затка Подарок
Новак - 15 %

25ml Гроздобер Ретро Парфем Шише Пурпурна Празни Refillable Метал Кристално Стакло Затка Подарок Кристал Кластер Јасно Затка

Достапно за нарачка
DEN 815.52
DEN 693.00
Достапност:


Име : 25ml Гроздобер Ретро Парфем Шише Паун Празни Refillable Метал Кристално Стакло Затка Подарок Кристал Кластер Точка БР : PB1504643 Материјал : Стакло & Метал & Кристал Боја : Како на Сликата Покажува Големина : 3.5*1.8" Капацитет : 25 ml N.W. : 91 g Пакет Содржи : 1 buc
Дизајн : Цвет
Употреба : Патување и Роденденски Подарок,Дома Декорација,Собирање
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународен испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. 4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' ви Благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. 1.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач. 2.pls контактирајте со нас кога ќе го оставите nagetive повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем.

За производот

Спецификации:
25 ml
боја:
како Слика
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
3.5*1.8*1.8 inch
Бренд Име:
Hyaline&Дора
Број На Модел На:
PB1504643
Капацитет:
25ml
боја:
Пурпурни Црвена
Количина:
1pcs
refillable:
парфем шише
Употреба:
Патни и Роденденски Подарок,Дома Декорација
Обликот:
Сина и Golded Цвет
Ретро Антички Стаклено Шише Парфем:
Празна Чаша Козметички Сад Свадба Декорација Шише Парфем
Материјал:
Стакло&Метал

Избор на клиент