50-LED Соларна Енергија Самовила Светлина String Светилка за Партијата Божиќ Божиќ Оркестарот на Отворено

50-LED Соларна Енергија Самовила Светлина String Светилка за Партијата Божиќ Божиќ Оркестарот на Отворено

Достапно за нарачка
DEN 479.04
Достапност:

Спецификација : Светлина, боја : Виолетова Батерија : вграден-во 600m AH NI-МЗ батерија време на Полнење : 6 часа Работно време : 8-10 часа, вкупно работно време повеќе од 10,000 часа Прекинувач : Моќ/ИСКЛУЧУВАЊЕ& MODE LED кол : 50pcs Светлина начини : 2 режим на Блиц : Долги светла+единствен флеш;
Два вида на автоматски режим се трансформира (Треба да притиснете на прекинувачот со рака да конвертирате една светлина режим) Батерија : 1.2 V 600 MA ( Батерија, не се вклучени) Соларен панел : 2 V 100 MA Живот време : 5000h Контрола метод : светлина-управувана + копчиња Работна температура : -20 -60 Должината на String : 7m Должина од Соларни панел за прво прашање : 2 M
Пакет Се Вклучени :
1 x Соларен Панел
1 x 20 см Скок
1 x 50 LED Соларна String цвет Светлата виолетова
Answer : ___________________________ Note :
1.е 2-3% разлика според упатство за мерење.
2.Според разлика на осветлување и го следи поставување ,вистински производ може да имаат малку боја разлика во сликата.
3.Може да има разлики во детали предизвика различни групи на стоки,но тоа нема да влијае ништо на ваша лична употреба. Ви благодарам многу за вашето внимание

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
TOFOCO
Напон:
12V
Извор На Енергија:
СОЛАРНИ ЌЕЛИИ
Обликот:
Флорални
Број На Модел На:
JJP0003
Wattage:
other

Избор на клиент