Топла Продажба на година БИЛО Јасно Акрилик се Справи Со Кристал Триаголник Најлон Совет 3D Помине Уметност Четка 2# Единствен Парче
Новак - 15 %

Топла Продажба на година БИЛО Јасно Акрилик се Справи Со Кристал Триаголник Најлон Совет 3D Помине Уметност Четка 2 Единствен

Достапно за нарачка
DEN 361.92
DEN 308.00
Достапност:

Топла Продажба на 2016 година БИЛО Јасно Акрилик се Справи Со Кристал Триаголник Најлон Совет 3 D Помине Уметност Четка 2# Единствен Парче
Спецификација За Производ
Име
3 D Четка
Број На Модел На
ADHAN-001
Спецификација
Едно Парче
Коса
Најлон
Големина
2#
Се справи со
Акрил+Метал
Пакет
ПВЦ Цевка
Приватна користење на логото :
Да,(100 PCS за свој лого)
Користење на
Помине Уметност Дизајн
Детали За Производот :
За OEM Наредби :

За производот

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Големина:
2#
Број На Модел На:
//
Материјал:
Акрил+Метал+Најлон

Избор на клиент