БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Дами 60-тите години 70-тите години Ретро Хипи оди Оди на Девојка во Диско Костим Фенси Облека Кога Божиќ Партија костим Костим Discounters s-2xl
Новак - 10 %

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Дами 60-тите години 70-тите години Ретро Хипи оди Оди на Девојка во Диско Костим Фенси Облека Кога Божиќ Партија

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 864.00
Достапност:

Опис На Производот
Забелешка : ние направи бесплатен превозот од Кина пост земе abut 25-60days да пристигне повеќето земји.,ако ви треба добра итна контактирајте со нас за dhl или други побрзо превозот начин, преку DHL,FEDEX,UPS-от.
Weclome на нашите QUANZHOU WALSON CO LTD
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s-3xl,секси корсет S-8 XL , секси порибување, wetlook латекс catsuit , Рокабили фустан,секси чевли, деца костими, латекс облека за 15 години во Кина.
Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400workers за костимот и 300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети.
Ние ќе бидеме во можност да обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсет за многу бренд на компанијата.
1.Ако сте меѓу две големини, се препорачува избор на поголем големина
2.Грешка толеранција од ±4cm е можно во зависност од производството датум и мерење локација
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА :
· Плаќање треба да се изврши во рок од 15 дена од денот на проверете. Вашата трансакција може да се укине ако плаќање не е направено во рок од 15 дена од денот на проверете.
· Ние ќе ја објавите на вашиот предмет во рок од 1 работен дена по плаќање се примени. Предмети се испраќаат преку Стандард
Испорака Услуга со Кина Пост. Ако сакате да примате објекти преку истите да се Изречни или Регистрирани Пост, ве молиме изберете за дополнителни поштенски кога наредил,ние поддршка Fedex,DHL,UPS-от.
· Сите испораката ќе биде испратен на купувачот адресата наведена во Aliexpress.
· Среќни да се комбинираат поштенски КОГА ЌЕ го КУПИТЕ ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ОБЈЕКТ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА.
· Слики погоре може да не е точно ги рефлектираат вистинската боја на предмети. Снимањето или компјутер на екранот
може да предизвика малку хроматска разлика и/или големината на илузија од објектот.
КОМУНИКАЦИЈА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Комуникацијата е најдобар начин да совршен трансакцијата за двете страни.Ве молиме не двоумете се да побарате било какви прашања пред да се провери, или да не контактирате за да утврдат до кој било проблеми на вашиот примен објект, а ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2.Ако не сте задоволни со производот или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
3.Вашето мислење е многу важна за нас како ќе знаеме колку добро сме ја вршат работата. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.
4.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за нашите купувачи кои се заврши трансакцијата.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Пепелашка
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Број На Модел На:
8286
Бренд Име:
Coldker
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
костимот
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Платно
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Секси Носии
Извор:
60-тите години 70-тите години Ретро Хипи оди Оди на костимот

Избор на клиент