18 Бои Moccasins Жените Мека Лизга на Станови Женски Чевли Мокасини Мајка Секојдневен Чевли Мода Жена СТП Кожени Чевли 5-DT55

18 Бои Moccasins Жените Мека Лизга на Станови Женски Чевли Мокасини Мајка Секојдневен Чевли Мода Жена СТП Кожени Чевли 5-DT55

Достапно за нарачка
DEN 436.80
Достапност:


18 Бои Moccasins Жените Мека Лизга на Станови Женски Чевли Мокасини Мајка Секојдневен Чевли Мода Жена СТП Кожени Чевли 5-DT55

За производот

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Плитки
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Станови Тип:
Основни
Број На Модел На:
жена станови
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
STAINLIZARD
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Тип На Објект:
Станови
Сезоната:
Пролет/Есен,Лето,Зима
Стил:
Мода,Одмор,Удобно
Материјал:
PU
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
жените чевли:
жените станови вистинска кожа
дами чевли:
Секојдневен Чевли На Жените
рамни чевли за жени:
чевли жени

Избор на клиент