DIY рачно производство шиење материјал семејство трошоци конец за шиење машина за шиење тема рака за шиење thread10 пакет на големо се продаваат
Новак - 23 %

DIY рачно производство шиење материјал семејство трошоци конец за шиење машина за шиење тема рака за шиење thread10 пакет на

Достапно за нарачка
DEN 941.28
DEN 725.00
Достапност:


Овие се многу корисни, убави бои за било шиење проект.Оваа тема е најдобрата перница маски, облека и облека (палта, бебе крпа, кревет листови). Вез Нишка
Голема quilting, tapestry, конфекциското производство, и шиење.terial :
Погоден за домаќинство машини за шиење.
Квалитет : памук конец
100y дс секој 10pcs/1 пакет
Купувачот Прочитај
-Прифаќаме само Зачувам (Т/T, Western Union и други начини на плаќање aliexpress прифати)
Ве молиме оставете точно и јасно адреса; тоа ќе ги намали многуте проблеми на превозот.
ПЛАЌАЊЕ ЗАШТИТА
На парите е безбеден, бидејќи можете да го испратите вашиот пари за да Aliexpress веб-страница, бидејќи само
откако ќе ги примите објект, Aliexpress веб страница ќе ја испрати на износот за нас. Така вашата исплата е 100% сигурен!
ПРЕВОЗОТ
- Сите наши објектот е бесплатен испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, тоа е зошто тоа е во одлична цена, нормално трае од 15 - 25 дена,
но, за некои причини, пратката ќе одложувања. Ако вашата потреба објект итно да, можете да изберете EMS, DHL,
Fed Ex или UPS. Тоа е повеќе брза и безбедна, тоа трае 7-10days, и ве молиме контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена.
-Ако не можете да добиете пост по 25 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе бидеме
со вас да го решат случајот.
-Забелешка : сите линк со кој е означен ЕМС бесплатен превозот, ако у се од Бразил, ние ќе брод од страна на Бразил пост, наместо на
EMS, бидејќи на Бразил,
Бразил пост е најбрзиот и повеќето безбедни начини за превозот.
Ве молиме да обрнете внимание за ова пред да u се направи ред.
ПОВРАТНИ информации
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни
со нашите производи или услуги,
ви благодарам многу!!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши
проблем и да ве остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

За производот

Функција:
Ниска Намалување,Висока Температура Отпорни,Водоотпорен
Тежина (g/топка):
400g
Шема:
Обоена
Употреба:
Шиење,Рачно Плетење,Вез,Плетење,Крстот Бод
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Mercerized
Предиво Тип:
Филамент
Број На Модел На:
X34
Потекло:
Кина
Големина:
100Yard
Материјал:
памук конец
КОЛИЧИНА:
10pcs/1 пакет

Избор на клиент