540g Природна кривина на мебел статии Желка жито камен јајце Топката Septarian јазолот Фосилни Кристал Исцелување кварц 47
Новак - 15 %

540g Природна кривина на мебел статии Желка жито камен јајце Топката Septarian јазолот Фосилни Кристал Исцелување кварц 47

Достапно за нарачка
DEN 3024.00
DEN 2570.00
Достапност:

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен ден! Нашата цел е да бидам искрен, го прават најдобро. Нашиот производ е фотографирана во отворено природна светлина Слики без било beautification. Бидејќи грешката е неизбежна, па производ големина и тежина податоци се дадени за повикување само. Но, ние ќе се потрудиме да се намали грешка
Објектот Се Објасни
Име
Желка камен
Материјал
Желка камен
Тежина
540g
Hight
9.5 CM
Ширина
6.6 CM

За производот

Тема:
Маскота
Бренд Име:
RongDe Накит
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Европа

Избор на клиент