2018 Топла продажба на Нови Индустриски и апарати за Домаќинство Bagless Циклон Прашина Колектор Висока Ефикасност Прашина Catcher, Високо-квалитетни!
Новак - 8 %

2018 Топла продажба на Нови Индустриски и апарати за Домаќинство Bagless Циклон Прашина Колектор Висока Ефикасност Прашина Catcher,

Достапно за нарачка
DEN 801.12
DEN 737.00
Достапност:

2018 Топла продажба на Нови Индустриски и апарати за Домаќинство Bagless Циклон Прашина Колектор Висока Ефикасност Прашина Catcher, Високо-квалитетни!
Опис На Производот : * Циклон
* Висока ефикасност
* Притисок рамнотежа
* Никогаш не се затнати * 100% Сосема Нов!Висок-квалитет! Технички параметри :
* Воздухот јачина : 220 m3 / m
* Правец на притисок : 17 до 22 kpa
* Брзината на ветерот : 21 до 28 m/s
* Ефикасност : 98%
* Честички прашина : 0.5 mu м - 40 мм
Пакет се вклучени :
* Нерѓосувачки челик само-прислушување завртки M4 * 20-4
* Нерѓосувачки челик обрачот Φ 40-60-2 Φ само
* ПВЦ над 50 * 50 Φ 2 само
* Лепило за дупчење слика 1 парче
Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива, 100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст. Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу! Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.

За производот

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
CAAT2016051201001
is_customized:
Yes
Име на производ:
Bagless Циклон Прашина Колектор
Тип:
Прашина Колектор

Избор на клиент