RT114024 1-1393239-3 ТЕ Tyco Реле 12A 24VDC DIP5 нови и оригинални

RT114024 1-1393239-3 ТЕ Tyco Реле 12A 24VDC DIP5 нови и оригинални

Достапно за нарачка
DEN 156.00
Достапност:

RT114024 1-1393239-3 ТЕ Tyco Реле 12 A 24 VDC DIP5 нови и оригинални CN1002114603 Банкарски Трансфер/Pay Pal/Western union/ L/C 1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас) 2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

За производот

is_customized:
Yes
Заштита На Функција:
Епоксидна
Големина:
Miniature
Употреба:
pcb
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Број На Модел На:
RT114024

Избор на клиент