Слатка Бел 10pcs/многу 28*71mm два боја и Метален Цинк Легура Трендовски Паун Пердуви Шарм Наоди Приврзоци Накит Одлуки D1209
Новак - 10 %

Слатка Бел 10pcs/многу 28*71mm два боја и Метален Цинк Легура Трендовски Паун Пердуви Шарм Наоди Приврзоци Накит Одлуки D1209

Достапно за нарачка
DEN 249.60
DEN 225.00
Достапност:


D1209
Објектот Количина
10 компјутери/многу
Објектот Материјали
Цинк легура
Објектот Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Пиштол црна
Објектот Околу Големината 28*71mm
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
925 sterling silver шарм diy лебди lockets
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Само треба на слики и примероци.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
копното. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Слатка Бел
10pcs/многу 28*71mm два боја и Метален Цинк Легура Трендовски Паун Пердуви Шарм Наоди Приврзоци Накит Одлуки D1209
Точка Бр.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.393 инчен 1 инч=2.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
D1209
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Пердуви Шарм
боја:
Античкиот Бронза Антички сребрен Пиштол црна
Количина:
100pcs
Големина :
28*71mm
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Една тежина:
8g
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Избор на клиент