8 Компјутери/многу 85A Оган Камен LED Блиц Внатрешно Ролери Firestone Тркала со Магнетното Јадро, Црвена и Бела Светлина, 72mm 76mm 80mm Ролери
Новак - 5 %

8 Компјутери/многу 85A Оган Камен LED Блиц Внатрешно Ролери Firestone Тркала со Магнетното Јадро, Црвена и Бела Светлина, 72mm

Достапно за нарачка
DEN 1968.00
DEN 1870.00
Достапност:


Здраво,мојот драг пријател :
Добредојдовте на нашиот продавница, Ние секогаш се обезбеди добар квалитет на производи со разумна цена, задоволство ни е да ви служи!
Со цел да ви помогне да се избегне обичај данок, ние ќе ги Прогласи соодветна цена за вас, ве Молам само да се unworried да купите~Благодарение Карактеристики на Производот : 1. Црвени и Бели LED светло, со Оган Камен 2. 72mm 76mm 80mm 3. 85 A цврстина за Сопирање 4. Кул во Темнина и ноќ 5. Познатиот Флеш Скејт Тркала на брендот со одличен квалитет Одговара за : LED Блиц сјајна кул светлина во темнината со Искра кога Сопирање Пакетот Вклучува : 8 Компјутери Тркала 8 Компјутери Магнетни Јадра како подарок Ако сакате различна боја и Големина Комбинација, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе се обиде најдобро да ги задоволи вас според пописот.ви благодарам многу! 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ИСПЛАТА по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи!

За производот

боја:
Бела 80mm 52 камен, Црвена 80mm 52 камен, Бела 76mm 52 камен, Црвена 76mm 52 камен, Бела 72mm 52 камен, Црвена 72mm 52 камен, Бела 80mm 104 камен, Црвена 80mm 104 камен, Бела 76mm 104 камен, Црвена 76mm 104 камен, Бела 72mm 104 камен, Црвена 72mm 104 камен
Број На Модел На:
Флеш FireStone Тркала
Карактеристики:
LED Блиц Сјајна Магнет Core Тркала
Големина:
72mm 76mm 80mm
Оган Камен:
Yes

Избор на клиент