DWCX 8252-1390 Мотоцикл 71 инчи Долго Гас Кабел Жица со 63 инчен Обвивка Дел Одговара за Manco 4xx модели одат karts
Новак - 8 %

DWCX 8252-1390 Мотоцикл 71 инчи Долго Гас Кабел Жица со 63 инчен Обвивка Дел Одговара за Manco 4xx модели одат karts

Достапно за нарачка
DEN 527.52
DEN 485.00
Достапност:

71 инчи Долго Гас Кабел Жица со 63 инчен Обвивка Дел Одговара за Manco Оди Kart 8252-1390
Состојба : 100% нови Боја : Црно-Сребрен Материјал : гума & метал MPN : 8252-1390 вкупна Должина : околу. 1.8 m (71 инчи) Обвивка Должина : околу. 1.6 m (63 инчен) Точка се вклучени : 1 x гас кабел Компатибилен со :
Одговара за Manco 4xx модели одат karts
Тоа не одговара за 150cc мотори.
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Високо квалитетен материјал, многу силни и издржливи.
2) Долг кабел, лесна инсталација.
3) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

За производот

Бренд Име:
DWCX
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
8252-1390
Објектот Тежина:
210g
Материјал Тип:
гума & метал
Специјални Функции:
Долг кабел, лесна инсталација
боја:
Black & Сребро.
Должина:
Overall
Производителот Дел Број:
8252-1390
одговара 1:
за Manco 4xx модели одат karts
забелешка:
Тоа не одговара за 150cc мотори

Избор на клиент