50pcs Портокал Висока револвер Чизми Форма Шарм Приврзоци За DIY Накит Одлуки Европски стил мода Шарм
Новак - 15 %

50pcs Портокал Висока револвер Чизми Форма Шарм Приврзоци За DIY Накит Одлуки Европски стил мода Шарм

Достапно за нарачка
DEN 912.00
DEN 775.00
Достапност:


добредојдовте во мојата продавница
Бесплатен превозот Метал Мушка Шарм Високо-револвер чизми Pendant Монистра Одговара Жените Ѓердан & алки DIY Накит
Сите Мои Пријател , треба да се даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад .
Опис
Материјал : Метал
Реден Број : 50 компјутери
големина : 16x20mm
Боја : Портокалова
Се користи за : Ѓердани, Белегзии , Занает
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
нашето задоволство е нашата извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .
3.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
Превозот :
1. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
2. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
3. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.
4. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Повратни информации :
1. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Благодарам многу. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
2. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
Бесплатен превозот Метал Мушка Шарм Високо-револвер чизми Pendant Монистра Одговара Жените Ѓердан & алки DIY Накит

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Висок револвер Чизми Ѓердан Шарм Pendant
Обликотшема:
Високите Чизми со револвер
Предмет Тип:
Ѓердан Шарм Pendant
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
16x20mm
Материјал:
metel
ОДГОВАРА ЗА:
Ѓердан Шарм Pendant
боја:
Портокал
Дупка со ГОЛЕМИНА:
приближно 2-3мм
Обликот:
Висок револвер Чизми Форма

Избор на клиент