50pcs/многу Големо Микс Стил Повеќе Од 999 Дизајни Цинк Легура Метал Лебди Шарм За Меморија Стакло Locket Шарм Бесплатен Превозот
Новак - 13 %

50pcs/многу Големо Микс Стил Повеќе Од 999 Дизајни Цинк Легура Метал Лебди Шарм За Меморија Стакло Locket Шарм Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 268.80
DEN 234.00
Достапност:


50pcs/многу Големо Микс Стил Повеќе Од 999 Дизајни Цинк Легура Метал Лебди Шарм За Меморија Стакло Locket Шарм Бесплатен Превозот
Забележи
1. Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
2. Ве молиме имајте во предвид нашата продавница мин цел количество е $8
3 ако вашата цел износ не пристигне $8 и ние не ќе брод ред
4. Ако вашата нарачка помалку од $8, pls плаќаат повеќе $2.0 за превозот.како превозот цена на следниве и кликнете на
5.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Packet ако бесплатен превозот.
6.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
7.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
1. Како да се цел?
2. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
3. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
4 Нашите пакување
5. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите . Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми.
Pls пријателски остави позитивни feeback. Ви благодарам многу!!!

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
лебдечки шарм
Шарм Тип:
микс
is_customized:
Yes

Избор на клиент