Osmrk светилки drl дење работи светлина КОЧАН ангел око(6 бои) + халоген магла светилка + проектор леќа + покрие случај за ford mondeo 2005-07
Новак - 5 %

Osmrk светилки drl дење работи светлина КОЧАН ангел око(6 бои) + халоген магла светилка + проектор леќа + покрие случај за ford

Достапно за нарачка
DEN 5040.00
DEN 4788.00
Достапност:


Пакет Се Вклучени :
2x Проектор Леќа (E13 сертификација)
2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа)
2x Магла Светлина (55w H3 Халоген Светилки Пре-инсталиран)
2x КОЧАН Ангел Очи (Собраа)
2x КОЧАН Инвертери
Конекција Кабли
БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

За производот

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова
Температура На Боја:
не преклопник, додадете безжични префрлате
Објектот Тежина:
1.5kg
Име На Модел:
правец на ветер
Бренд Име:
smRKE
Материјал Тип:
пластични+алуминиумски легури+LED+проектор леќа
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Автомобил модел:
за ford mondeo 2005 2006 2007
Wattage:
10
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Година:
2005 година 2006 година 2007 година
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Избор на клиент