D 50W Двојна излез 5V 24V Префрлување напојување AC да DC DC6A DC1A
Новак - 6 %

D 50W Двојна излез 5V 24V Префрлување напојување AC да DC DC6A DC1A

Достапно за нарачка
DEN 911.52
DEN 857.00
Достапност:


Ние се прифати и да се обезбеди Производи OEM/ODM!
Функција&Предности : Ниска цена и висока сигурност 105°C излез capacitor Универзални AC влез Висока ефикасност и ниска операција температура Мека-започнете со струја може да ја намали AC влез влијание ефикасно Со кратки-коло, и преоптоварување заштита Компактни димензии, мала тежина 100% полно работно оптоварување горат-во тест Инсталирате со EMI филтер, минимум бран
(Модел) Д-50 A Д-50 B Д-50 C (Спецификација ) CH1 CH2 CH1 CH2 CH1 CH2 DC излез напон / тековни 5 V 12 V 5 A 2 A 5 V 5 A 24 V 1А 12 V 2 A 24 V 1А Бран и бучава 50m Vp-стр 75m Vp-стр 50m Vp-стр 100m Vp-стр 50m Vp-стр 100m Vp-стр Влезот стабилност ±0.5% ±1% ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5% Оптоварување стабилност ±0.5% ±5% ±0.5% ±8% ±0.5% ±8% Ефикасност 80% 82% 84% Прилагодлива опсег за DC напон CH;+10,-5% CH;+10,-5% CH;+10,-5% Текст тековната 1.8 A/110 V 0.9 A/230 VAC AC влезен напон спектар 85~132 VAC/170~264 VAC избрани од страна на префрлување 47~63 Hz, 240~370 VDC AC Inrush тековната Ладна-start тековната 18 A/115 V 36 A/230 V заштита од Преоптоварување 105%-130% Тип : намалување излез; Ресетирање : автоматско обновување во Текот-напон заштита CH1 : 115%-135% Подесување, пораст, држете се до времето 200ms,100ms,30ms го Издржат напонот Влез и излез внатрешни : 1.5 KVAC,Текст и куќиште : l.5 KVAC,Производството и куќиште : 0.5 KVAC 1minute Изолација отпор Влез и излез внатрешни : Текст и куќиште, Излез и куќиште : 500 VDC/100 MΩ Работна температура и влажност -10°C~+60°C(се Однесува на излез derating крива),20%~90%RH стандарди за Безбедност на GB9434 UL60950 EN60950 EMC стандарди GB9254 EN55022 Class A Вкупната димензија 129 X98 X38mm Тежина 0.45 kg
(5 V5 A 12 V2 A)
(12 V2 A 24 V1 A)
:
/ / / / / / / /
/ / / S-201 W / / / /
/ / / / /
/ / / / / / / D-180 W / /
/ / /
/ / / /
/ /
/ / / / / /
:
/ / / / / LPV-80 W / LPV-100 W /
/ / / / LPV-300 W / LPV-350 W /
:
/ / FYS-75 W / / / /
/ / /
:
/ / / / / / / /
:
/ /
DC Префрлување Напојување
ДД Серија :
ДД-25 W / ДД-50 W / ДД-60 W / ДД-100 W / ДД-120 W / ДД-150 W / ДД-200 W / ДД-250 W /
ДД-300 W / ДД-350 W /
Експрес време
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Answer : ___________________________ Note : Бразил. Русија .Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека имате
примените предмети.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ја поправат
во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да
контактирајте со нас. Услуга На Клиентите
Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Испратете ни e-mail
со било какви прашања или прашања може да имате.
Работат време (Пекинг време)
Работни денови : 8 часот наутро до 21 часот
Викенди : 9 часот наутро до 20 часот
Ви благодариме И среќно!!!

За производот

Бренд Име:
tarautom
Излезна Моќност:
1 - 50W
Фрекфенција:
47~63Hz
is_customized:
Yes
Излез Тип На:
Dual
Број На Модел На:
Д-50 Б
Влезен Напон:
220v
Излезна Струја:
5A 1А
Сертификат:
ISO9001 CE IEC950 UL1950 EMC LVD UL1012 ROHS
Случај Материјал:
Алуминиум
DC прилагодливи:
10%
Тензија d'entree:
AutreSize
Inrush Тековната :
(Ладно започнете тековен) 18A/115V 36A/230V
Стандарди За Безбедност:
( Дизајн refre) GB4943 UL60950 EN60950
ENC стандарди:
GB9254 EN55022 (класа) На
Overvoltage заштита:
CH 1
Температурата на работа Температура:
-10~60 20%~90%RH
Излезниот Напон:
5V 24V

Избор на клиент