Uloveido Anel Кристал Обетки за Жените Свадба Накит Обетки со Сини Камења Боја Сребрена Brincos Earring 15% Попуст R881
Новак - 15 %

Uloveido Anel Кристал Обетки за Жените Свадба Накит Обетки со Сини Камења Боја Сребрена Brincos Earring 15% Попуст R881

Достапно за нарачка
DEN 227.04
DEN 193.00
Достапност:


Uloveido Anel Кристал Обетки за Жените Свадба Накит Обетки со Сини Камења Позлатен Сребрен Brincos Earring 49% Попуст R881 Uloveido Anel Кристал Обетки за Жените Свадба Накит Обетки со Сини Камења Позлатен Сребрен Brincos Earring 49% Попуст R881
Uloveido Anel Кристал Обетки за Жените Свадба Накит Обетки со Сини Камења Позлатен Сребрен Brincos Earring 49% Попуст R881

За производот

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Светло Сина
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
обетки за жени
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Бренд Име:
Uloveido
Метали Тип:
Сребро.
Назад Наоѓање:
Yes
обетки за жени:
Жените Обетки
сребрен накит:
обетки кристал
Пакување:
секој спакувани во една opp вреќа и organza торба
време на испорака:
во рок од 7 дена по плаќање
Потекло:
Кина Копното
Материјал:
сребро позлатен
Стил:
Романтични

Избор на клиент