60pcs/set 2mm/2.5 mm/3.5 mm Месинг Монистра летаат Куки месинг&бакар Главата монистра За Pupa Грешки нимфата Главата Очи летаат врзувањето на метални материјали
Новак - 10 %

60pcs/set 2mm/2.5 mm/3.5 mm Месинг Монистра летаат Куки месинг&бакар Главата монистра За Pupa Грешки нимфата Главата Очи летаат

Достапно за нарачка
DEN 239.04
DEN 215.00
Достапност:


60pcs/set 2mm/2.5 mm/3.5 mm Месинг Монистра летаат Куки месинг&бакар Главата монистра За Pupa Грешки нимфата Главата Очи летаат врзувањето на метални материјали
Карактеристики : Овој стандард мушка глава е направен специјално за лета врзување и е контра-drilled за лизгачки околу кука крива.
Спецификација :
Дијаметар : 2mm/2.5 mm/3.5 mm
Материјал : Месинг со слој
Боја : месинг/бакар
Примена : Летаат врзување нимфата главата, очите
Пакување : 60pcs месинг монистра( 3sizes избрани, секоја големина 20pcs )
или
60pcs бакар монистра ( 3sizes избрани, секоја големина 20pcs )

За производот

боја:
60pcs месинг монистра, 60pcs бакар монистра
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
Дувачкиот Монистра мали
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Инсекти Мамка
Бренд Име:
Кралската Sissi
is_customized:
Yes
боја:
мешани
Големина:
2.0mm/2.4mm diameter
Материјал:
Дувачкиот
Примена:
лета на врзување

Избор на клиент