Платно Уметност Печати На Крик од страна на Едвард Жвакам Светски Познатата Слика За Современиот Ѕид Уметност Слика Класичните Ѕидни Постери Гроздобер
Новак - 28 %

Платно Уметност Печати На Крик од страна на Едвард Жвакам Светски Познатата Слика За Современиот Ѕид Уметност Слика Класичните

Достапно за нарачка
DEN 360.00
DEN 259.00
Достапност:


Име : Платно Printings Уметничка Слика
Материјал : Висок квалитет на Платно Ткаенина
Големина на :
30x40cm 12x16inch
40x50cm 16x20inch
60x75cm 24x30inch
70x90cm 28x35inch
Рамка : Без рамка, Не се водат

За производот

Големина (Инчен):
30x40cm 12x16inch, 40x50cm 16x20inch, 50x63cm 20x26inch, 60x75cm 24x30inch, 70x90cm 28x35inch
Предмети:
Слика Слика
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Меморија Боја
Форма:
Посебна
Број На Модел На:
LZ317
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Големина:
20x32cm 30x50cm 40x65cm 50x80cm 60x100cm
Тема:
На Крик од страна на Едвард Жвакам
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент