Дувачкиот Пост Earring Компоненти, Никел Слободни, Сребрена Боја, Големина: за 4mm широк, 16mm долго, дупка: 1mm, Pin: 0.8 mm
Новак - 30 %

Дувачкиот Пост Earring Компоненти, Никел Слободни, Сребрена Боја, Големина: за 4mm широк, 16mm долго, дупка: 1mm, Pin: 0.8 mm

Достапно за нарачка
DEN 2215.20
DEN 1551.00
Достапност:


Дувачкиот Пост Earring Компоненти, Никел Слободни, Сребрена Боја
Големина : за 4mm широк, 16mm долго, дупка : 1mm, Pin : 0.8 mm
Овие Earstuds може да се претвори во речиси секоја рамна, поддржан точка во пар на убава обетки.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Објектот Ширина:
0.4cm
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
1.6cm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
236g
Број На Модел На:
EC593-NFS
Производ Карактеристики:
станот круг
Накит Наоди Тип:
earring компоненти
Метална боја:
Сребро.
Заврши:
никел слободни
единица:
500sets
Материјал:
Дувачкиот

Избор на клиент