Мултифункционален десктоп далечински управувач складирање кутија шминка кутија tissuge складирање кутија

Мултифункционален десктоп далечински управувач складирање кутија шминка кутија tissuge складирање кутија

Достапно за нарачка
DEN 623.52
Достапност:

детали за производот
Мултифункционален десктоп далечински управувач складирање кутија шминка кутија tissuge складирање кутија
Големина : W20.50 x D17.50 x H10.00cm
Материјал : СТП+дрвени
Пакување : ПП торба + картон
Обичен кафе боја

За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Број На Модел На:
LQ-PJ1508191
Стил:
Европа
Техника:
Сјајни
Употреба:
Дребулии
Решетки Количина:
4
Производот:
Канцеларија Организатор
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
кожа
Капацитет:
2L
Оптоварување:
2kgs
Спецификација:
As show

Избор на клиент