Шарени Една Почетна Печатарска Рамен Круг Пластични Акрилик Писмо Азбуката Монистра за DIY Хривнија Накит Одлуки
Новак - 10 %

Шарени Една Почетна Печатарска Рамен Круг Пластични Акрилик Писмо Азбуката Монистра за DIY Хривнија Накит Одлуки

Достапно за нарачка
DEN 911.52
DEN 820.00
Достапност:

88 /многу
парчиња / многу
4*7 MM рамен круг сребро писмо монистра.00 /многу
парчиња / многу
Фабрика Директни Продаде 3000 PCS/Број 6*6 MM Мешани Бои, Печатени Плоштадот Акрилик Азбука Писмо Монистра Голема Дупка Хривнија Накит Шарм US$ 20. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .Бесплатен превозот мода рамен тркалезна форма акрилик бела писмо монистра.88 /многу
парчиња / многу
Станот круг акрилик азбука "О" монистра. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Случајно се меша писма накит акрилик сребрена боја позлатен круг азбука монистра.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.
Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
дозвола или друга причина.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, .Бесплатен превозот 3600 парчиња накит акрилик писмо/азбука монистра.
Бесплатен Превозот Мешани Бои 1950 PCS/Број 7*7 MM Акрилик Плоштадот Коцка Азбука Писмо Монистра Буци Дупка Накит Монистра За DIY US$ 19.com
EMS
За 5-8 дена
www.Бесплатен превозот 3600 парчиња 4*7mm бела со црни печатени накит рамен круг писмо монистра.80 /многу
парчиња / многу
Фабрика Директни Продаде Бела со Црни Печатени 6*6 MM Плоштадот Број Монистра Акрилик Коцка Азбука Писмо Монистра За Нараквица/Keychain US$ 23.
Фабрика Директни Продаде Акрилик Писмо Азбуката Монистра
Производи детали
Големина : 4*7mm
боја : како на сликата
количина : за 3600pcs
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.com
UPS-от
За 3-8 дена
www. Ако не сте го добиле вашиот пакет , ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
проверете го ова за вас, веднаш штом ќе може да.88 /многу
парчиња / многу
4*7mm акрилик буквата"G".80 /многу
парчиња / многу
Фабрика Директни Продаде 2750 PCS/Торба 6*6 MM Црна со Неонски Бои Печатени Плоштадот Акрилик Азбука Писмо Монистра Голема Дупка Број Монистра US$ 28. Ако сте задоволни со
предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас.
Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; или, ние ќе брод
вашиот објект врз основа на вашиот Зачувам адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека тоа е точно.88 /многу
парчиња / многу
Фабрика Директни Продаде 2700 PCS/Број 6*6 MM Плоштадот Акрилик Азбука Писмо Монистра Коцка Хривнија Накит Монистра со Noen Боја Броеви US$ 21.88 /многу
парчиња / многу
Нане сино/lt сини 12*15mm круг легура масло капка злато на ѕвонење писмо хривнија шарм Бесплатен превозот A-Z микс накит метал diy шарм US$ 19.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.88 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 1650 PCS/Број 7*7 MM Голема Дупка Плоштадот Бели Зрнца со Мешани Бои Констелација Печатени Коцка Акрилик писмо Монистра US$ 22.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, ве молиме контактирајте со нас слободно.Бесплатен превозот 4*7mm накит акрилик рамен круг азбука монистра.Бесплатен превозот рамен тркалезна форма бела боја со црни букви акрилик буква "C" монистра US$ 18.88 /многу
парчиња / многу
4*7 MM акрилик буквата "Т".36 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 3600 парчиња 4*7mm бела со црни печатени буквата "L" азбука и монистра.

За производот

Објектот Дијаметар:
about 4X7mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
500g
Бренд Име:
realyK·S
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Број На Модел На:
азбука монистра
боја:
како слика
Големина:
4*7mm
Материјал:
Акрилик
Количина:
за 3600pieces по торба
Пакување:
500g по торба
Користење на:
DIY накит&декорација
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
7mm
Писмо:
како ваш избор
Надворешниот Дијаметар:
7mm

Избор на клиент