Houbian Нови Смола Цвет Ѓердан Зелено Стаклено Шише Школка Сушени Цвет Ѓердан Накит

Houbian Нови Смола Цвет Ѓердан Зелено Стаклено Шише Школка Сушени Цвет Ѓердан Накит

Достапно за нарачка
DEN 138.72
Достапност:


Опис
Состојба : 100% Сосема Нов и Супер Квалитет
Материјал : Conch & Легури Боја : Како На Сликата.
Стил : Креативни & Личност & Едноставен и Европа & НАС
Погодни за : Лица & Фестивал Партија & Premium Hotel & Home & Празник & Подарок & Сувенири & Свадба & Изложба
Функција : 1. Облечи вашиот одмор со овие Слатки Срцето Ѓердан.
2. Тоа е навистина убава и романтична.
3. Тоа може да биде посебен подарок за фестивалски ден.
4. Тоа е Ѓердан, изгледа толку симпатична и уникатен.
5. Класичниот дизајн е совршен за вратот декорација.
Answer : ___________________________ Note : 1.Како прирачник за мерење производи, не е 1mm грешка.
2. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние се многу подготвени да се обиде на нашите најдобри за решавање во нашите деловни време

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Топката
Бренд Име:
Houbian
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
R00L039
Pendant Големина:
about31*25mm
Функција:
Фитнес Тракер
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
боја:
Сина
Синџир должина:
50cm
Материјал:
Conch & Легури
Должина:
about 50cm

Избор на клиент