21*31cm Чоколадо Трансфер Лист 10 листови за пакет chocolateria Chocolare Украсување Јастиви пластика Хартија за печење DIY торта мувла

21*31cm Чоколадо Трансфер Лист 10 листови за пакет chocolateria Chocolare Украсување Јастиви пластика Хартија за печење DIY торта

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:


Здраво,добар ден,почитувани пријатели. Ви благодариме за вашето доаѓање. Нашите кина нова година доаѓа,па ние треба долг одмор,ние ќе почне да работи од Февруари 25. Ние ќе испрати парцела еден по еден ги следи платниот налог после долго празник. Ако имате прашања,ве молиме испратете порака до мене,можеби мојот одговор ќе го одложи некаде. ви благодариме за вашето трпение да чека повторно . Ви благодариме за вашето разбирање. Имајте пријатен ден. Најдобри желби, Шели
Материјал : Храна coloe пластика хартија
Големина : 21*31cm
Пакет : 10 листови/пакет,се меша 10 дизајни
Тежина : околу 120g
Рок на траење : 24 месеци

За производот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски
Комплет Број:
>12
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Број На Модел На:
12
Материјал:
храна материјал лист

Избор на клиент