1set 150pcs 2:1 Топлина се Смалуваат Асортиман HeatShrink Цевки Цевка Sleeving Заврши Жица за Полнење
Новак - 10 %

1set 150pcs 2:1 Топлина се Смалуваат Асортиман HeatShrink Цевки Цевка Sleeving Заврши Жица за Полнење

Достапно за нарачка
DEN 169.44
DEN 153.00
Достапност:

0 x 40mm Црна 16pcs x 8. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Бренд Име:
BGEKTOTH
Тип:
Топлина Shrinkable
Број На Модел На:
видете информации
Материјал:
Полиолефин

Избор на клиент