510 Бои Со Висок Квалитет Евтини Мека Полиестер Торба Поставата Ткаенина
Новак - 5 %

510 Бои Со Висок Квалитет Евтини Мека Полиестер Торба Поставата Ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 547.20
DEN 520.00
Достапност:

Истакна 1. Однапред ви благодариме за вашата corporation.Она што е должината на 1 многу? И она што е ширина?
Должината за 1 многу е 3 метри; за 2 многу, тоа е 6 метри; 3 многу, тоа е 9 метри, целото парче нема сечење. НАШИТЕ ТЕЛ : +86 - 158 5159 5466. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Кога ќе ги нарачате, ве молиме изберете "Други бои" копчето, и остави порака за која боја бројот што треба.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3 работен ден, а ќе бидат доставени до вас во 5 - 35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. За Превозот 1. Предиво ткаење
2.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.

За производот

боја:
НЕМА 11, БР 12, БР 13, БР 14, НЕМА 15, НЕ 16, БЕЗ 17, БР 18, БЕЗ 19, НЕ 20
Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Функција:
Анти-Статички
Бренд Име:
XFZSZQJFZP
Тип:
Сатенски ткаенина
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
Ткаени
Стил:
Сатенски
ткаенина име:
торба поставата ткаенина
Ширина:
58/60
Тежина:
Approx 58 GSM
ПОВРШИНА:
Сјајна,мека и мазна
Постојаност на боја :
3-4 одделение
Technic :
Перат
боја:
510 бои во парк
Употреба:
Фустан,Поставата,Декорација
примерок:
А4 формат е слободна
1 многу:
3 метри должина за целото парче

Избор на клиент