Најдобри Роденденски Подарок 7.5*1.5 CM Led Свирче светне Свирче За Партија Услуги се Меша бојата 1000pcs M091
Новак - 10 %

Најдобри Роденденски Подарок 7.5*1.5 CM Led Свирче светне Свирче За Партија Услуги се Меша бојата 1000pcs M091

Достапно за нарачка
DEN 26400.00
DEN 23760.00
Достапност:


7.5*1.5 CM Led Свирче светне Свирче За Партија Услуги,M091
Име на производ : Флеш свирче
Пакување : OPP вреќа пакување
Производот употреба : се отстрани lanyard прекинувач под тока може да се користи
Примена : концерт / бар / спасување / отворено

За производот

боја:
Армијата Зелената Боја
Карактеристики:
Блескави
Возраст Опсег:
8-11 Години
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Карактеристики:
Блескави
Тип На Објект:
led свирче

Избор на клиент