лаптоп со батерија за Asus li-ion A32-K72 A32-N71 K72DR K72 K72D K72F K72JR K73 K73SV K73S K73E N73SV X77X77VN k72-100 X77VN
Новак - 5 %

лаптоп со батерија за Asus li-ion A32-K72 A32-N71 K72DR K72 K72D K72F K72JR K73 K73SV K73S K73E N73SV X77X77VN k72-100 X77VN

Достапно за нарачка
DEN 892.80
DEN 848.00
Достапност:

Опис : Батерија Тип : Li-ion
Напон : 10.8 V Капацитет : 5200m Ah Тип на Производ : Замена на Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !! лаптоп со батерија за Asus li-ion A32-K72 A32-N71 K72 DR K72 K72 D K72 F K72 JR K73 K73 SV K73 S K73 E N73 SV X77 X77 VN k72-100 X77 VN
Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви :
За Asus 70-NX01 B1000 Z 70-NXH1 B1000 Z 70-NZY1 B1000 Z 70-NZYB1000 Z A32-K72
Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели :
За Asus A72 Серија A72 D Серија A72 DR Серија A72 F Серија A72 J Серија A72 JK Серија A72 JR Серија K72 Серија K72 D Серија K72 DR Серија K72 DY Серија K72 F Серија K72 J Серија K72 JA Серија K72 JB Серија K72 JC Серија K72 JE Серија K72 JF Серија K72 JH Серија K72 JK Серија K72 JL Серија K72 JM Серија K72 JO Серија K72 JQ Серија K72 JR Серија K72 JT Серија K72 JU Серија K72 JV Серија K72 JW Серија K72 K Серија K72 L Серија K72 N Серија K72 P Серија K72 Q Серија K72 R Серија K72 S Серија K72 Y Серија K73 Серија K73 E Серија K73 J Серија K73 JK Серија K73 S Серија K73 SV Серија N71 Серија N71 J Серија N71 JA Серија N71 JQ Серија N71 JV Серија N71 V Серија N71 VG Серија N71 VN Серија N71 YI N73 Серија N73 F Серија N73 G Серија N73 J Серија N73 JF Серија N73 JG Серија N73 JN Серија N73 JQ Серија N73 Q Серија N73 S Серија N73 SD Серија N73 SL Серија N73 SN Серија N73 SQ Серија N73 SV Серија N73 SW Серија N73 V Серија X77 Серија X77 J Серија X77 JA Серија X77 JG Серија X77 JO Серија X77 JQ Серија X77 JV Серија X77 V Серија X77 VG Серија X77 VN Серија

За производот

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
HSW
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
A32-K72 A32-N71 K72DR K72 K72D K72F K72JR K73
Гаранција:
2 години
Уверение:
CE,FCC,RHOS
боја:
Црна
Клетки количина:
6 Клетки
Услови:
100% сосема Нов, Во парк
Етикета Капацитет:
5200MAH
Полн Капацитет:
4400mAh

Избор на клиент