НОВИ Оригинални Проектор Боја Тркала за Optoma EX134 тркала боја

НОВИ Оригинални Проектор Боја Тркала за Optoma EX134 тркала боја

Достапно за нарачка
DEN 2016.00
Достапност:

Специфични параметри :
100% НОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за Optoma EX134 тркала боја
1. За производи : Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа. Ви благодариме. 2. Цена : Како што се на големо, ако се земе 5 парчиња, ние може да ви даде нашиот трговија на големо цена. Толку повеќе ќе ви ги купите, тие се поевтини. Ова ќе биде повеќе од поволни. 3. Пратката : а. Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 15-35 дена во вашата земја. Ако ви треба предмети во рок од 7 дена, ве молиме, изберете ја курирската служба DHL. б. Со цел да ви помогне да заштедите на некои сопствени такси, ние обично би сакал да се прогласи за "подарок" и 10-20 единица на пратката, ако имате било какви посебни барања, pls остави белешка во ред. Забелешка : Ако сте од сад, Канада, Австралија, ние ќе брод надвор предмети од e Packet, тоа само треба 7-15 дена. Ако сте од Бразил, ве молиме оставете ги вашите CPF број на нас. Ако сте од руската Федерација или на вашата адреса е припаѓаат оддалечена област, DHL не може да брод за вас. Ние ќе брод од објектите за вас од страна на EMS или Fedex, наместо на курирската служба DHL. 4. Гаранција : a. Сите наши производи се во рок од 3 месеци гаранција; б. Размена на објектот ќе бидат испратени по враќа објект примена; c. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот. 5. Повратни информации :
Вашето задоволство е исклучително важно за нас. Ние се залагаме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас пред да замине нешто помалку од една 5/5 оценка и ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни. Ви благодариме
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3. Компатибилен Светилка со Домување
4. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!

За производот

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
Проектор тркала боја

Избор на клиент