Инспирација Сон Цитат Платно Уметност Печатење на Постер, Ѕидни Слики За Домашна Декорација, Ѕид Оркестарот FA19
Новак - 18 %

Инспирација Сон Цитат Платно Уметност Печатење на Постер, Ѕидни Слики За Домашна Декорација, Ѕид Оркестарот FA19

Достапно за нарачка
DEN 408.00
DEN 335.00
Достапност:


Материјал :
Платно Технологија
Печати
(Печати не се подразбира секоја рамка) Големина :
Ние се нудат многу големина опции.
Но ако ви е потребна уште една големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го прилагодите за вас Пакување :
OPP вреќа
(За промет на големо, можете да го промените пакетот, исто така, може да го додадете вашиот сопствен бренд) Тежина :
50g/set Боја :
Како фото шоу
Answer : ___________________________ Note :
1, може да биде мала разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор амбиент.
2, големината е мерени рачно. Толеранција е 0.5 cm.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса, е точно! Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата. Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка. 2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД. 15-30 дена да Канада, Европа,Австралија. Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена. 3.Ако сакате да се биде што побрзо,ве молам Контактирајте Ме за EMS ( 7-15 дена)или DHL(3-10 дена). 4.Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример : во Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример : вулканска експлозија, густа магла и така натаму).Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објектот во 30 дена.
Кина Пост Меѓународниот Воздушен Mail Време на Испорака Информации : Дестинација Работни Дена 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена+сабота+недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 САД го Оценувате(точка пристигна) 4.9% 29.6% 50.1% 10.5% 4.7% 0.2% Канада го Оценувате(точка пристигна) 0.0% 17.6% 46.2% 31.4% 3.9% 0.9% У К Стапка(точка пристигна) 4.7% 28.6% 43.8% 10.1% 12% 0.8% Австралија го Оценувате(точка пристигна) 7.2% 50.0% 14.3% 21.1% 7.1% 0.3% Европа го Оценувате(точка пристигна) 5.9% 22.2% 30.3% 23.9% 15.5% 2.2% Италија го Оценувате(точка пристигна) 0.0% 10.3% 19.6% 18.3% 31.3% 20.5% Друга Земја го Оценувате(точка пристигна) 0.0% 10% 18.2% 18.4% 32.6% 20.8%
Песна веб-страница : 17track.net/en/

За производот

Големина (Инчен):
8X10 инчен Без Рамка, 11X14 инчен Без Рамка, 12X16 инчен Без Рамка, 16X20 инчен Без Рамка, A3 30X42CM Без Рамка, A4 21X30CM Без Рамка, 50X70Cm Без Рамка, 60X90CM Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Jiubai-900d
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
FA19
Предмети:
Писмо
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
ув мастило
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент