Dvacaman Трендовски Гем Кристал Мода Ексклузивно ЗА Бренд Шарени Ѓердани&Приврзоци Хривнија Обетки Три-парче Накит Сетови 08
Новак - 35 %

Dvacaman Трендовски Гем Кристал Мода Ексклузивно ЗА Бренд Шарени Ѓердани&Приврзоци Хривнија Обетки Три-парче Накит Сетови 08

Достапно за нарачка
DEN 1179.84
DEN 767.00
Достапност:


За производот

Бренд Име:
Dvacaman
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки и ѓердан Хривнија
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
8028
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Избор на клиент