Тренди ноќта на Вештерките Главата Маска за Возрасни, Дух Танц Кристално Бела Чипка се Маскира за Жените Носија Топка Партија Знаци Жена
Новак - 24 %

Тренди ноќта на Вештерките Главата Маска за Возрасни, Дух Танц Кристално Бела Чипка се Маскира за Жените Носија Топка Партија

Достапно за нарачка
DEN 237.60
DEN 180.00
Достапност:


Нашите главни клиенти од Европа, Америка, Азија и Југоисточна Азија итн. Ви благодариме! Ако не е, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било неутрални и негативни повратни информации. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе се реши проблемот на 12 часа). Тип : Чипка Маска
2.
И Парцели ќе пристигне во рамките на околу 15~25 работни дена. Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни Коментари, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе видиме дали враќање или повраток е можно.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Вашето задоволство е нашата крајна извршување. Ве молиме НЕ го напушти било кој Медиум или Негативни повратни информации пред КОМУНИКАЦИЈА.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www. Место на потекло : Кина (Копно)
7. Функција : Шоу на индивидуалноста и донесе здравје и Среќа
9.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Она што го рече е она што го правиме ! ! ! ! !
. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас.
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој. Ако ви треба добра под итно или да ги купите повеќе производи, ние можеме да ги испратите по Изразува, како што се DHL, или ЕМС и така натаму.
Ние треба да се преземат соодветни активности за да се заштитат нашите jewelries и модни додатоци од прашина и штета.Сите најдобри.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Ви благодариме. Затоа ве молиме проверете пакет пред потпишување тоа. По потврдување на уплатата и превозот информации, ние веднаш ќе се организира пратка во рок од 2~3 дена .
Се надевам дека ќе имате среќен искуство во нашата продавница. Ви благодариме. Материјал : Топ чипка, CZ дијамант, синџир и синтетички кварц
3.
Добредојдовте на Style Sea Убавина онлајн продавница! Дојде и да Покаже вашиот СТИЛ и ИНДИВИДУАЛНОСТ!
Style Sea Убавина е професионална и водечка компанија во производство и извоз на повеќето видови на jewelries,облека и додатоци.
Плаќањето се очекува да биде потврден во рок од 24 часа по вашата remittance завршен. Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно.
Бесплатен превозот е достапен само за Кина Пост Обичен Воздух Mail Плус.
За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот.Ако сте поединец купувачот,ве молиме не заборавајте да додадете ни за вашата Продавница листа.Бидејќи Пост Политика во Русија е доста строги. Големина : 12*22 cm; Еластична бенд : 29 см; Толеранција : 1~2 cm
5.
Ние сме и ќе се прави сè што може за да ги задоволи вашите очекувања! Што значи тоа !
Изберете Style Sea, Изберете Убавина
Ние го сфаќаме секој грижи за безбедно пакување .
Ако имате било какви прашања или незадоволство во врска со нашите производи,вие може да го донесе проблеми со нас веднаш. Супериорен Квалитет и услуга, се главните предности да се победи и да се зголеми на повеќе меѓународни пазари.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Тоа само ќе ве однесе само 1 минута . Ви благодариме. Ако тоа беше скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Боја : Како на фотографии покажуваат
4. Повод : Љубов подароци ,Свадба додатоци,Јубилеј,Танцување партија,Патување спомен, Деловни подароци, Фер, Промотивен маркетинг, итн. Пакување : Стандард и безбедно пакување
8. Ако вашата нарачка вредност над $10, ние ќе брод вашата нарачка преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Aliexpress Стандард на Превозот. Ако сте веледрогерија или дистрибутер и, исто така, бара бизнис партнер во Кина, ве молиме да бидат слободни да контакт.

За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BL146
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
STARBEAUTY
Стил:
Чешка
Материјал:
Чипка

Избор на клиент