Убавината Снабдување 120pcs совет Лажни Ноктите Боја Табеларен Приказ за Помине Уметност Салон за Обука Лажни Акрилик полски Совети Тренер Пракса
Новак - 5 %

Убавината Снабдување 120pcs совет Лажни Ноктите Боја Табеларен Приказ за Помине Уметност Салон за Обука Лажни Акрилик полски

Достапно за нарачка
DEN 719.52
DEN 684.00
Достапност:

Опис
pls истакна : со цел да се брод стока, стока не се
собрани,клиентот треба да се соберат со себе.
Слики

За производот

боја:
Бела, Транспарентна
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Целосна Помине Совети
Количина:
120pcs
Примена:
Прст
Материјал:
Акрилик
Големина:
Diameter Size (App)
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
микс боја
Материјал:
Пластични

Избор на клиент