Топло Бела 10M 100LED Соларна Енергија Самовила String Светлина Градина Божиќ Отворено

Топло Бела 10M 100LED Соларна Енергија Самовила String Светлина Градина Божиќ Отворено

Достапно за нарачка
DEN 356.16
Достапност:

Функција : -Придвижуван од сонцето, без електрични жици е потребно. -Водоотпорен, погодна за внатрешна или надворешна употреба. -Енергетски ефикасни, просечната се кандидира време е до 10 часа по целосно наполнета. -2 осветлување начини за факултативна : статични светла или трепкачко светло. -Автоматски сензор го активира по моќ е обвинет. (светла во дневната светлина, светлата работат во мрак автоматски) -батерија, пре-инсталиран зад соларен панел. (на соларен панел не е водоотпорен) -Доаѓаат со земјата шила/удели за лесно фиксација Спецификација : LED кол : 100pcs Должина : околу 10 M ЛЕР : висока светла LED Боја : Топло Бела Власт управувана : соларна енергија(кога соларен панел не се соочи со било светлина, Led диодите ќе работат.) Напомена : 1. Се должи на светлина и го следат разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1 инч се разликува поради прирачник за мерење. 3.Ве молиме отсечени светлина моќ пред поројниот дожд. Пакет се Вклучени : 1 x 10 M 100 Led Соларна String Светлина (на батеријата не се вклучуваат)
Answer : ___________________________ Note :
1.е 2-3% разлика според упатство за мерење.
2.Според разлика на осветлување и го следи поставување ,вистински производ може да имаат малку боја разлика во сликата.
3.Може да има разлики во детали предизвика различни групи на стоки,но тоа нема да влијае ништо на ваша лична употреба. Ви благодарам многу за вашето внимание

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
TOFOCO
Напон:
12V
Извор На Енергија:
СОЛАРНИ ЌЕЛИИ
Обликот:
овална
Број На Модел На:
JJP0004

Избор на клиент